Difference between revisions of "Translations:Investiture Achievement/Explorer/Personal Growth/17/es"
From Pathfinder Wiki
(Created page with "{|width=80% |- |{{Bible link/es|Hechos 1}} |{{Bible link/es|Hechos 11}} |{{Bible link/es|Hechos 21}} |- |{{Bible link/es|Hechos 2}} |{{Bible link/es|Hechos 12}} |{{Bible link/...") |
|||
| Line 1: | Line 1: | ||
{|width=80% | {|width=80% | ||
|- | |- | ||
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 1}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 11}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 21}} |
|- | |- | ||
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 2}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 12}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 22}} |
|- | |- | ||
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 3}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 13}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 23}} |
|- | |- | ||
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 4}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 14}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 24}} |
|- | |- | ||
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 5}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 15}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 25}} |
|- | |- | ||
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 6}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 16}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 26}} |
|- | |- | ||
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 7}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 17}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 27}} |
|- | |- | ||
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 8}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 18}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 28}} |
|- | |- | ||
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 9}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 19}} |
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 10}} |
| − | |{{Bible link | + | |{{Bible link|Hechos 20}} |
| | | | ||
|} | |} | ||
